Desjoyaux Havuzları


HER AİLE İÇİN BİR YÜZME HAVUZUDesjoyaux Havuzları


SEVDİKLERİNİZLE GÜVENLE YÜZÜNDesjoyaux Havuzları


EVİNİZİN KONFORUNDA TATİL KEYFİ İÇİNDesjoyaux Havuzları


GÜÇLÜ FİLTRASYON SİSTEMİ SAYESİNDE HİJYENİK, TERTEMİZ SULARDesjoyaux Havuzları


AİLENİZLE HER MEVSİM TATİL KEYFİ

BAŞARININ STANDART OLDUĞU BİR MARKA

ESTETİK

Desjoyaux kapsamlı ürün yelpazesi ile çeşitli dekorasyonları, aksesuarları, robotları, barınakları ile havuzun ötesinde sizlere farklı ve geniş bir yaşam alanı sunar.

Bu sayede binlerce Desjoyaux havuzunu farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Ayrıca borusuz filtrasyona ve patentli bir yapıya sahiptir. Sızıntı riskinin azaltılması, teknik bölmenin basit ve güvenli bir şekilde monte edilmesi, hayatınıza kolaylık katıyor. Keyif almanız için benzersiz bir konsepte sahip özel tasarımlarımız görünüm açısından mükemmeldir.

EKOLOJİK

1990'ların başlarında, Desjoyaux ilk %100 geri dönüştürülmüş yüzme havuzu yapısını geliştirdi. Bugün daha ileriye gitmek için üretim sahasına plastik işleme hattı ekledik.

Bu teknik, geri dönüştürülmüş polipropilenden kalıp panellerinin üretimine olanak sağladı.

AKILLI TASARIM

Desjoyaux borusuz filtrasyon sistemi, benzersiz devridaim özelliği sayesinde arıtılmış suyun drenaj sistemine boşaltılmasını önleyerek çevrenin korunmasına yardımcı olur.

Aynı zamanda iki alanda tasarruf sağlar: Öncelikle su tüketimi bakımından; çünkü bakım için geri yıkama işlemleri gerekli değildir. Ve ikincisi enerji bakımından; çünkü su devresi ile bağlantılı başlıca kayıplar ortadan kaldırılarak elektrik tüketimi minimum düzeyde tutulur.

HAVUZLAR / MODELLER

Havuz sistemleri
için tıklayınız

EKİPMANLAR

Aksesuarlar
için tıklayınız

HAVUZ KAPAMALARI

Ürünlerimiz
için tıklayınız

KATALOGLAR

Kolektİf Havuzlar

Katalog
İçİn tıklayınız

Avantajlar

Katalog
İçİn tıklayınız


HABERLER

AquaFun Expo 2023

Armada Groupe Türkiye’nin havuz, spa, wellness yapım ve ekipmanları fuarı olarak bu yıl ikincisi düzenlenen AquaFun Expo 2023’e iki ayrı stantla katıldı.

Devamı


Dünyaca ünlü Fransız havuz markası Desjoyaux Türkiye, 2 -5 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen, Türkiye’nin en prestijli havuz, SPA, sauna ve ekipmanları fuarı POOL EXPO 2019’da sektör profesyonelleri ile bir araya geldi.

Devamı


Bu yıl 42. kez düzenlenen 2019 İstanbul YAPI Fuarı’na katılan Desjoyaux Türkiye distribütörü ARMADA Groupe, 3. Salon B-140 no’lu stantta Desjoyaux Havuz Sistemleri’ni tanıttı.

Devamı


BİZE ULAŞIN

Desjoyaux havuz sistemleriyle ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Telefon & Faks numaralarımız
Telefon:
Faks:
Whatsapp:
Bize yazın
info@desjoyaux.com.tr

BİLGİ İSTEK FORMU

Lütfen tüm alanları doldurunuz

 
 
 
Desjoyaux © 2019