HAKKIMIZDA

Fransız malı yüzme havuzları

Desjoyaux ailesi, 1966'dan beri Saint-Étienne'deki (42 – Loire) üretim tesisinde yüzme havuzları tasarlıyor ve üretiyor. Sitemiz, dünyada benzersiz bir endüstriyel araç haline gelmek için yıllar içinde gelişmeye devam etti. 45.000 m²'lik üretim atölyelerinde çeşitli yüzme havuzu bileşenleri geliştirilmektedir. Desjoyaux en başından beri, kusursuz ve sürekli bir kalite seviyesini garanti eden, sanayileşmiş ve kontrollü yerel üretimi politikasına dayandırmıştır.

Çevreye saygılı havuzlar

1990'ların başlarında, Desjoyaux ilk %100 geri dönüştürülmüş yüzme havuzu yapısını geliştirdi. Bugün daha ileriye gitmek için üretim sahasına plastik işleme hattı ekledik. Bu teknik, geri dönüştürülmüş polipropilenden kalıp panellerinin üretimine olanak sağladı.

BÜYÜK BAŞARI HİKÂYELERİ

BİR ENGELLE BAŞLAR...

Başarı asla şans eseri sağlanmaz. Başarı azim ve inovasyon tutkusu gibi somut değerler temelinde düşüncelerin ve inançların buluşması, değişimi ve paylaşılmasının sonucudur. Piscines Desjoyaux şu anda dünyanın en büyük yüzme havuzu üretim grubudur. Tanınan bir marka olarak liderliği tüm dünyada bilinmektedir. Baştan beri, mümkün olduğunca çok insanın hayallerinin havuzunu gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaya çabalıyoruz.
 

YENİLİKTE LİDER
ÖNCÜ BİR MARKA SEÇMEK HER ZAMAN BİR BAŞARI STRATEJİSİDİR

İlk Desjoyaux havuzu, taş ustası Jean Desjoyaux’un, kişi ya da aile havuzunun keyif ve konforunu olabildiğince çok insana sunma arzusunun peşinden koşmaya karar verdiği 1966 yılına dayanıyor. 51 yılda başarısını kanıtlayan, havuz sektöründe liderliğe yükselen Desjoyaux ilk önce oldukça yüksek kalite standartlarında yapılmış; ancak daha sonra, daha uygun fiyatlı olması için endüstriyel ölçekte aile havuzu konsepti olarak üretilmiştir. İki özel uluslararası patent sahibi Piscines Desjoyaux grubu artık bizzat yarattığı pazarın gelişmesine odaklanıyor.

Dünya çapında üretilen ve kurulan 210.000’den fazla havuzumuz var.

Sabır, bir liderde her zaman bulunan bir özelliktir. Piscines Desjoyaux, herkesin rüyasındaki havuzu erişilebilir bir gerçekliğe dönüştürme arzusuna odaklanarak, gittikçe büyüyen ev eğlence piyasasının dalgasıyla yüksek bir seviyeye çıktı. Bugün sağlam bir sanayi grubu haline geldi ve pazar sektörünün lideri oldu. Şirket, Paris borsasında işlem görüyor ve dünyanın her tarafına özel teknoloji ve benzersiz bilgi birikimini ihraç ederek pazarın kıstasını belirliyor.
 

ENDÜSTRİDE LİDER
PİSCİNES DESJOYAUX: AVRUPA’DA BİR ÜRETİM TESİSİ

Geleneksel işçiliğin temel değerlerini koruyan sanayileşme süreçlerinden ibaret bir tesistir. Piscines Desjoyaux’un liderliği zanaatkârın geleneksel değerleri ile birlikte, güçlü endüstriyel yatırımların ve AR-GE’ ye yönelik aşamalı yaklaşımının sonucudur. Piscines Desjoyaux, bilgi birikimini sanayileştirip bunu standart haline getirerek, tüm ürünlerinin üstün kaliteli olmasını ve aynı zamanda her yıl yeni uluslararası patentlerin tescil edilmesini sağlamaktadır. Piscines Desjoyaux, daha yüksek kalite ve sürekli yenilik için çalışarak, standartlar ve kalite açısından, hem kamuoyunun hem de spesifik pazar alanlarının (örneğin, yüzme havuzlarının) taleplerini karşılamayı sürdürüyor.

48.000 m² üretim ünitesi, 6.000 ton pres...

Piscines Desjoyaux üretim tesisi, Fransa’da 48.000 m² bir alana yayılmaktadır. 100 tondan 6.000 tona kadar değişen bir kapatma basıncıyla, çeşitliliği ve geniş kapasitesiyle, Avrupa’da benzersiz bir dizi enjeksiyon presine ev sahipliği yapıyor. 6.000 tonluk pres teknolojik bir mücevher olup, esas olarak merdivenlerin imalatı için kullanılmaktadır(Desjoyaux’a özel). Bu pres, havuzları oluşturan gövde panelleri imal etmek için de kullanılır. Ayrıca, Ar-Ge ekibimizin hayal gücünü besleyen bu eşsiz ekipman parçası, ekibe rekor sürede önemli ve büyük ölçekli eşyalar yaratma imkânı sunuyor.
 

ÜRETİMDE LİDER

Üretimin her aşamasında uzmanlık sergileyen Piscines Desjoyaux, büyük buluşundan imalatına kadar, tüm üretim zincirini entegre ederek, çığır açan yaratıcılığını, en iyi şekilde kullanır. İster söz konusu havuz 25 m ya da 250.000 m boyutunda ve ister Fransa’da ya da dünyanın başka bir yerinde olsun her üründe kalite kontrolünü sağlar. Piscines Desjoyaux’ un yaratıcılığı ile zamanla artan müşterilerin ilgisini çekecek yenilikler ortaya çıkmıştır. Dinamik üretim sürecinin gücüyle pazara fark katan Desjoyaux’ un fiyat, stok ve tedariklerinin kontrolü yenilik ve değişimle belirlenmiştir.

KATALOGLAR

Kolektİf Havuzlar

Katalog
İçİn tıklayınız

Avantajlar

Katalog
İçİn tıklayınız