MEDYA


ARMADA GROUPE, HAVUZ VE EKİPMANLARI FUARI AQUAFUN EXPO’YA KATILDI

Armada Groupe Türkiye’nin havuz, spa, wellness yapım ve ekipmanları fuarı olarak bu yıl ikincisi düzenlenen AquaFun Expo 2023’e iki ayrı stantla katıldı.

Ürettiği sert zemin döşeme elemanlarından peyzaj uygulama hizmetlerine kadar 5 güçlü markasını yurt içi müşterilerle buluşturan firma aynı zamanda Dünyaca ünlü Fransız havuz markası Desjoyaux’un Türkiye distribütörü olarak havuz, havuz kurulumu ve ekipmanları alanında geniş ürün gamını tanıttı.
Havuz kurulum ve yapımı olduğu kadar havuz ekipmanları, kimyasalları ve bahçe mobilyaları konusunda da diğer firmalardan farklı olarak paket hizmetler sunan Armada Groupe Desjoyaux’un ürünleriyle fuarda dikkat çekti.

DESJOYAUX TÜRKİYE, POOL EXPO 2019 HAVUZ FUARI’NDA SEKTÖR PROFESYONELLERİ İLE BULUŞTU

Dünyaca ünlü Fransız havuz markası Desjoyaux Türkiye, 2 -5 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen, Türkiye’nin en prestijli havuz, SPA, sauna ve ekipmanları fuarı POOL EXPO 2019’da sektör profesyonelleri ile bir araya geldi.

Gelişmiş Filtrasyon Sistemi Fuarın İlgi Odağı Oldu
Duş panellerinden, ısıtma sistemlerine, havuz örtülerinden dalga motorlarına kadar çeşitli aksesuarları ve gelişmiş ekipmanlarını 13. Salon G-06 no’lu stantta sergileyen Desjoyaux Türkiye, özellikle borusuz filtrasyon sistemi ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıya her türlü konforu sunan Desjoyaux Türkiye, isteğe uygun tasarlanabilen esnek kurulum özelliği ile müşterilerin birincil tercihidir.

DESJOYAUX TÜRKİYE, 2019 İSTANBUL YAPI FUARI’NA KATILDI

Bu yıl 42. kez düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından mimarları, endüstri uzmanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getiren 2019 İstanbul YAPI Fuarı’na katılan Desjoyaux Türkiye distribütörü ARMADA Groupe, 3. Salon B-140 no’lu stantta Desjoyaux Havuz Sistemleri’ni tanıttı. Geleneksel yöntemlerin aksine Desjoyaux’ un borusuz filtrasyon sistemi ve gelişmiş modern uygulamalarıyla tanışan sektör profesyonelleri, standa yoğun ilgi gösterdi. Erişilebilir havuzdan, en son teknoloji ve lüks özelliklerle donatılmış en üst düzeydeki ürünlere kadar, her duruma uygun çözümler sunan Desjoyaux, uluslararası alanda önemli projelere imza atmış öncü havuz firmasıdır.

BİLGİ İSTEK FORMU

Lütfen tüm alanları doldurunuz

 
 
 
Desjoyaux © 2019