KLASİK HAVUZ ÖRTÜSÜ


Desjoyaux’un Klasik Havuz Örtüsü; bar kapakları, kabarcık kaplamaları ve kış kapakları her ihtiyacınızı karşılar. En sofistike haliyle her kapak sizinle ilgilenir.
 

a. BAR KAPLAMA

Bar kapağı her mevsim şartlarında kullanılabilir. Termal özellikleri sayesinde bar kapağı yaz sıcağı özelliği taşır. Hem yaz hem kış aylarında alglerin ve diğer mikroorganizmaların gelişimini ortadan kaldırır. Rolltrot aksesuarı kullanarak bu sistemi otomatik hale getirme imkânı ile kolay manevra imkânı sunar.
 

b. KABARCIK KAPLAMALARI

Desjoyaux Kabarcık Kapakları yaz boyunca geceleri ısı kaybını önler. Sarıcı ile ekonomik bir çift oluşturur. Onun dışında güvenlik garantisi vermez, bir bariyer ya da güvenlik ekipmanlarıyla birlikte kullanılmalıdır. Desjoyaux Kabarcık Kaplaması gün boyunca 4 ila 6º arasında ısı kazanımı sağlar. Bu özelliği ile havuzda ısıtma sistemi tasarrufu sağlanır. Hemen hemen bütün havuz sistemleri için uygundur.
 

c. KIŞ KAPAKLARI

Kış Havuzu Örtüsü alglerin ve diğer mikroorganizmaların gelişimini önler. Havuzun bakımını ve yeniden devreye sokulması bu kapaklarda her zaman daha kolaydır. Yalıtım özelliklerine sahiptir. Kaldırma riskini sınırlayan kayışlarla sabitlenir.
LÜTFEN TEKLİF İSTEYİNİZ

 

 

 

 

BİLGİ İSTEK FORMU

Lütfen tüm alanları doldurunuz

 
 
 
Desjoyaux © 2019