HAVUZ DİP TEMİZLEME ROBOTLARI


 

Alpha RA 6300 IQ ELEKTRİKLİ HAVUZ ROBOTU

Havuz dip temizleme robotu
Alpha RA 6300 IQ elektrikli havuz robotu ultra performansla temizlik sağlar. Bu elektrikli havuz temizleme robotu, çalışmasını havuzunuzun konfigürasyonuna göre uyarlar. "Sensor Nav System™" ile donatılmış bu havuz robotu hareketlerini ve temizleme süresini optimize eder.

Tüm havuz şekillerine, tüm diplere ve her türlü kaplamaya uyumlu olan bu elektrikli havuz temizleyicisi, 12 x 6 M'ye kadar olan havuzları temizlemek için tasarlanmıştır. Alpha RA 6300 IQ elektrikli havuz temizleyicisi, son derece güçlü ve uzun ömürlüdür. Buna ek olarak, 60 mikronluk çok ince bir filtreleme ile bağlantılı ekstra büyük bir emiş kapasitesi ile donatılmıştır; her türlü ebatlarda çöpün optimum şekilde toplanmasını sağlar.


 

 

CyclonX ELEKTRİKLİ HAVUZ ROBOTU

Havuz dip temizleme robotu
Desjoyaux tarafından test edilmiş ve onaylanmış CyclonX elektrikli havuz robotu, eksiksiz bakım için her zaman değiştirilebilen 6 temizleme döngüsüne sahiptir. Siklonik emiş özelliği daha hassas temizlik sağlar. Ayrıca "Yüzey Kontrol Sistemi" işlevi, havuzunuzun şekli ne olursa olsun robotun hareketlerini ayarlar.

Kesintisiz temizlik verimliliği için siklonik emişli robot, Desjoyaux tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.
CyclonX elektrikli havuz robotu, siklonik emiş teknolojisine sahiptir, bu çok yüksek performanslı emiş sistemi, temizleme döngüsü boyunca toplam verimliliği korumak için filtrelerin tıkanmasını önler. Parçacıkların emilmesi sırasında, güçlü bir girdap oluşur.


 

 

Dolphin S50 ROBOT HAVUZ TEMİZLEYİCİSİ

Havuz dip temizleme robotu
Dolphin S50 robotik havuz temizleyicisi, toprak üstü havuzlar ve 8 x 4 m'ye kadar olan ankastre havuzlar için uygundur.

8x4 m'ye kadar olan ankastre ve toprak üstü havuzlar için
8x4m'ye kadar olan ankastre havuzlar için tasarlanan Dolphin S50 havuz temizleyici, toprak üstü havuzlar için de uygundur. Her türlü kaplama ile uyumlu olan bu robot temizleyici havuzunuza uyum sağlayacaktır. Ayrıca 6,3 kg'lık hafifliği sayesinde taşınması çok kolaydır. Bununla birlikte yeni nesil teknolojisiyle üretilmiştir, düşük enerji tüketimi sağlar.


 

 

Dolphin S100 HAVUZ TEMİZLEYİCİ

10 x 5 m'ye kadar olan havuzlar için robot temizleyici
Havuzunuzun dibini ve duvarlarını temizlemek için Dolphin S100 havuz robotunu tercih edin.

10 x 5 m'ye kadar tüm havuzlar için taban ve duvar temizliği için hafif robot.
Dolphin S100 havuz robotu, 10 x 5 m'ye kadar olan havuzlar için ideal robottur. Havuzunuzun dibini ve duvarlarını etkili bir şekilde temizler. Dolphin S100 havuz robotu, her tür havuz kaplaması ve tüm havuz şekilleri ile uyumludur. Çok düşük enerji tüketimi sağlayan yeni nesil elektrik transformatörüne sahiptir.


 

 

Dolphin S300 ROBOT HAVUZ TEMİZLEYİCİSİ

Yüzme havuzu için elektrikli robot
12 m'ye kadar olan havuzlar için kullanıma uygundur. Akıllı navigasyonu sayesinde optimum temizlik sunan S300 havuz dip temizleyici robotu tercih edebilirsiniz.

12 m'ye kadar olan yüzme havuzları için, dip, duvar ve su hattını temizleyen, her şekle ve her türlü kaplamaya uygun temizleme robotudur.
Tüm kaplama türleri ve tüm havuz şekilleri ile uyumlu olan S300 robotik havuz temizleyici size eksiksiz kapsamlı temizlik sunar.


 

 

JD Cleaner 4 ROBOTLU HAVUZ TEMİZLEYİCİ

Havuz dip temizleme robotu
Manuel temizlemeye bir alternatif olan JD Cleaner 4 robot havuz temizleyicisi verimli, ince filtreleme ve akıllı süpürme sistemiyle havuz temizleme işlemine yeni bir boyut kazandırıyor. 12 X 6 M'ye kadar olan havuzlar için tasarlanan bu robot önceden programlayabilmeniz için haftalık bir programlayıcı ile donatılmıştır.

12 X 6 M'ye kadar olan yüzme havuzları için kullanılan robot, kesintisiz 3 ayrı temizlik döngüsü sayesinde üstün hijyen sağlar.
12 metre uzunluğa kadar olan yüzme havuzları için tasarlanan JD Cleaner 4 havuzunuzun zemin, duvar ve su hattının etkin ve eksiksiz temizliğini sağlar. Bu robot, emaye karolar ve paslanmaz çelik yüzeyler hariç tüm havuz yüzeyleri için uygun olan kombin bir fırçaya sahiptir. 3 ayrı temizlik döngüsü sayesinde JD Cleaner 4 robotik havuz temizleyicisi havuzunuzun kapsamlı temizliğini sağlar.


 

 

JD Cleaner 5 ELEKTRİKLİ HAVUZ ROBOTU

Havuz dip temizleme robotu
12 metreye kadar olan yüzme havuzları için bu elektrikli robotu tercih edebilirsiniz. Tabanın, duvarların ve su hattının verimli bir şekilde temizlenmesini sağlar. Çift değiştirilebilir filtreleri, kaseti ve 50 mikron torbası, hassas ve titiz temizlik sunar.

JD Cleaner 5 elektrikli havuz temizleyicisi, havuzunuzun duvar diplerinin ve su hattının etkin bakımını sağlar. Bu havuz robotu, emaye karolar ve paslanmaz çelik yüzeyler hariç her türlü kaplama ile uyumludur. 12 M'ye kadar olan yüzme havuzları için tasarlanan JD Cleaner 5 elektrikli havuz temizleme robotu, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 temizleme döngüsü sayesinde eşsiz temizlik performansı sağlar. Aslında havuzunuzun kirlenmesine bağlı olarak 3 döngü süresi, 2 saat, 3 saat veya 4 saat arasında seçim yapabilirsiniz. JD Cleaner 5 elektrikli havuz dip temizleme robotu, manuel temizlemeye gerçekten en iyi alternatiftir.


 

 

M400 HAVUZ TEMİZLEYİCİ ROBOT

Havuz dip temizleme robotu
M400 havuz temizleme robotu, 15 x 7 m'ye kadar olan her türlü havuzlarda kullanılabilir. Akıllı hareket ve yörünge düzeltme sistemi ile en karmaşık şekillere sahip yüzme havuzları için idealdir.

15 X 7 m'ye kadar olan yüzme havuzlarında tabanı, duvarları ve su hattını temizler ve şekli ne olursa olsun tam kapsamlı temizlik sağlar.
Havuzun dibini, duvarlarını ve su hattını fırçalar, süpürür ve aktif olarak filtreler. M400 robot havuz temizleyicisi, her tür havuz kaplaması ve tüm havuz şekilleri ile uyumludur. M400 en karmaşık şekillere sahip havuzlar için idealdir. Bu havuz temizleme robotu, havuzun özerk ve zahmetsiz kapsamlı temizliği için 2 saatlik 30 döngüye sahiptir.


 

 

M600 ELEKTRİKLİ HAVUZ TEMİZLEYİCİ

Havuz dip temizleme robotu
15 X 7 m'ye kadar olan yüzme havuzları için kullanılabilen elektrikli robot, dört mevsim çift filtresi sayesinde dibi, duvarları ve su hattını etkili bir şekilde temizler.

M600 elektrikli havuz robotu, havuzunuzun günlük bakımını son derece kolaylaştırır. Havuzunuzun dibini, duvarları ve su hattını derinlemesine temizler. Her mevsime uygun çift filtresi ve 50 mikron filtreleme inceliği sayesinde her türlü kaplamaya ve her tür havuz şekline uyumlu M600 elektrikli havuz robotu, sudaki ince döküntüleri ve ultra ince partikülleri etkin bir şekilde emer.


 

 

Voyager RE 4300 HAVUZU DİP TEMİZLEME ROBOTU

Elektrikli yüzme havuzu robotu
Havuzunuzun dibini, duvarlarını ve su hattını etkili bir şekilde temizleyen Voyager RE 4300 havuz temizleme robotunu keşfedin.
Maksimum 10 X 5 M boyutlarındaki yüzme havuzları için idealdir. Çift filtresi ve siklonik emişiyle havuzunuzun bakımı artık çok pratik.

Güçlü siklonik emiş özelliğine sahip bir havuz dip temizleme robotu. Voyager RE 4300 havuz temizleme robotu, 10 X 5 M'ye kadar olan havuzlarla uyumludur. Güçlü, patentli siklonik emiş gücü sayesinde oldukça verimli olan bu havuz robotu, çöpleri askıda tutar ve uzun süreli emiş sağlar. Bu elektrikli havuz robotu, havuzunuzun otonom olarak temizlenmesini sağlar. Voyager RE 4300 yüzme havuzu temizleme robotu, havuzunuzun dibinin her köşesine ulaşır, duvarlara tırmanır ve su hattını etkin bir şekilde temizler.


 

 

 

BİLGİ İSTEK FORMU

Lütfen tüm alanları doldurunuz

 
 
 
Desjoyaux © 2019