RENOVASYON


YENİLEME İHTİYACI

Mevcut yüzme havuzuna belli aralıklarla bakım yapılması veya bazen de tüm yapıyı değiştirmeden yüzme havuzunun bazı unsurlarının yenilenmesi veya modernize edilmesi gerekir.

Tadilat durumunda, su sızdırmazlığını sağlayan astar (yüzme havuzunun kaplaması), mekanik elemanların (filtreleme sistemi veya ısıtma sistemi gibi) düzgün çalışması, ayrıca bazı unsurların belli aralıklarla dikkatli bir şekilde kontrol edilmesi gerekir. Yüzme havuzu şekil, boyut, renk, merdiven vb. estetik beklentiler için de yenilenebilir.

Zamanla havuzunuzda bazı aşınma ve yıpranma belirtileri ortaya çıkabilir. Bu nedenle, bazı yenileme çalışmaları yapılması tavsiye edilir.

Gerekli iş ne olursa olsun, Desjoyaux, yüzme havuzunuza yeni bir görünüm kazandırmak için en ideal çözümleri uygulayacaktır.


Önce

Sonra

 

YÜZME HAVUZUNUZA BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRIN

Yenileme çalışmaları her şeyden önce yüzme havuzunuza yeni ve estetik bir görünüm kazandırmak için bir fırsattır. Desjoyaux, tüm olanaklarıyla renovasyon konusunda sizi destekliyor.

Havuz büyütme, şekil değişikliği, merdivenlerin veya havuz çevresinin entegrasyonu gibi işlemler de havuz renovasyonu projesine dahildir.

Akıntıya karşı yüzme, ısıtma vb. havuza konfor ekipmanı eklemek de bir renovasyon çalışmasıdır.
Önce

Sonra

BİLGİ İSTEK FORMU

Lütfen tüm alanları doldurunuz

 
 
 
Desjoyaux © 2019